Hizmetlerimiz

Sırt Ağrısı İçin "4'ü 1 Arada" Çözüm

StimaWELL® sistemi denenmiş ve test edilmiş 4 terapi bileşenini birleştirir:

Dinamik derin dalgalar, kullanıcılar tarafından dokunulma, yoğurulma veya okşanarak masaj yapılma olarak hissedilir. Bu şekilde yoğun kas uyarımı rahatlatıcı bir masajla birleştirilir.

Ağrı Tedavisi

Dinamik derin dalgalar, sinirleri ve kasları nazik elektriksel akımlarla uyarır. Bu uyarılar Endorfin olarak bilinen mutluluk hormonun salgılanmasına yardımcı olur. Bu hormon insan vücudundaki ağrıların giderilmesinden de sorumludur.

Sırt Kaslarının Güçlenmesi

StimaWell sisteminin göndermiş olduğu dinamik derin dalgalar kasların kontrollü şekilde çalışmasına yardımcı olur. Bu şekilde hareket kısıtlılığına bağlı olan ağrıların tedavisini kasları güçlendirerek ve rahatlatarak destekler.

Masaj İle Rahatlama

Özel stimülasyon matı sayesinde el ile yapılan profesyonel masajlardan (vuruş masajları, yoğurma masajları ve yoğun masajlar) neredeyse ayırt edilemeyen StimaWell sistemi ile keyifli bir sırt masaj deneyimi yaşayabilirsiniz. Yaşamış olduğunuz bu masaj keyfi ile rahatlayarak gevşer ve stresinizden kurtulabilirsiniz. Stresli bir günlük yaşamın ardından mükemmel bir rahatlama hissine ne dersiniz?

Isı İle Rahatlama

Stima Well deneyimini yaşayanlar ısı tedavisini hoş, rahatlatıcı ve canlandırıcı olarak tanımlamaktadır.
Stimülasyon matının 40 ° C’ye kadar ısınması kan akışını hızlandırır. Sıkışmış kasların gevşemesine ve kollajen dokunun esnekliğinin artmasına yardımcı olur. Sırt ve boyun kaslarının rahatlamasını sağlar. Rahatlayan kaslar ile ağrı sorunu giderilir.

Her Zaman İletişimde & Sağlıkta Kalalım

sbrain omurga terapi merkezi

Omurga Sağlığınız Bizim İçin Önemli

24/7 Servis
Evinize servis imkanımız için lütfen arayın.

+90 542 160 64 89

Gürsel, Premier Kampüs Ofis, İmrahor cd. No:29 A Blok 3. Kat. No 124 Kağıthane / İstanbul